Способи оплати

Оплатіть покупку будь-яким зручним для вас способом: післяплата - оплата при отриманні товару на пошті ( доступний тільки при доставки товару Новою Поштою); 100% передоплата - банківський переказ на Р/Р Приват Банку (доступний при будь-якому способі доставки).

Замовлення до 150 грн і книги під замовлення висилаються за мінімальною передоплатою 50 грн.

Доставка Новою Поштою

Вартість доставки залежить від величини і ваги посилки - розраховується за тарифами перевізника (від 50 грн.)

Зверніть увагу на те, що якщо ви вибираєте спосіб оплати при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, то додатково ви платите за комісію післяплати (20 грн)!

Оплата за доставку товару здійснюється в момент отримання товару.

Поштою - за тарифами Укрпошти

Укрпошта - найпростіший але в той же час і довгий варіант доставки. Але вона так само має свою оптимальність адже не в кожному місті чи населеному пункті можна оформити швидку доставку книг. Вартість доставки залежить від величини і ваги посилки, але в середньому становить 30-50 грн. Укрпоштою товари доставляються тільки за передоплатою.

Детальну інформацію наш менеджер повідомить після замовлення - Ви зможете скасувати своє замовлення, якщо умови вам не підійдуть.

Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами по телефону: +38 (050) 02-04-042/ +38(067) 62-02-520 або напишіть нам на нашу електронну адресу: [email protected]