Гарри Поттер и Дары Смерти (Гаррі Поттер і Дари смерті, росiйська мова)

Код: 106782

Короткий зміст

Автор (фильтр): 
Мова: 
Вага: 510 г
ISBN: 
9785353029076

Переплет: Твердый

Жанр: Фэнтези

Год издания: 2007

Переводчик: С.Ильин, М.Лахути, М.Сокольский

Формат: 135*206 мм

К-во страниц: 639

190 грн.
170 грн.
Є в наявності
Інформація про доставку
  • Доставимо товар по всій Україні
  • Нова Пошта - за ціною перевізника
Детальна інформація 

На заключну частину саги очікували мільйони шанувальників. Багаторічні пригоди юних магів повинні підійти до логічного завершення, зло потрібно перемогти, а справедливість відновити. Але чи вистачить сил і сміливості у Гаррі та його друзів перемогти Темного Лорда? Книжка "Гаррі Поттер і Дари Смерті" розповість Вам про це, а водночас перенесе Вас у захопливий водоворот подій, де буде багато драматичних і хвилюючих поворотів.

 

Купити завершальну частину магічної історії

Цей роман про Гаррі Поттера настільки насичений вирішальними для долі героїв подіями, що екранізацію розділили на дві частини. Але все одно у фільмі не передані всі деталі історії, а коли розкриваються карти, важлива кожна дрібниця. Тому ми пропонуємо Вам насолодитися читанням першоджерела та отримати повну картину. Повірте, читання буде досить захопливим і хвилюючим, а фінал перевершить усі очікування.

Для Вашого комфорту ми пропонуємо переклад видавництва "РОСМЭН". Це найякісніша інтерпретація оригіналу тексту, з якою Ви відчуєте авторський стиль Джоан Роулінг і отримаєте максимально точну передачу сенсу, іскрометних діалогів, докладних описів.

 

Гарні видання за цінами без надбавок

Книги про Гаррі Поттера в перекладі від Росмен - це взірець найкращої текстової інтерпретації та якості друку. Зручний для читання шрифт, цупкий папір, друк, що не просвічується крізь сторінки, міцна палітурка та красиві ілюстрації - усе це про наші видання. Поспішайте замовити та отримати у Вашому місті.

del: 
За автором
Добірка книг за автором
Рекомендовані книги
Добірка рекомендованих книг для Вас.

Книги про Гаррі Поттера (Harry Potter)