Гарри Поттер и узник Азкабана (Гаррі Поттер та в'язень Азкабану, росiйська мова)

Код: 22001

Короткий зміст

Автор (фильтр): 
Мова: 
Вага: 370 г
ISBN: 
9785353004325

Переплет: Твердый

Жанр: Фэнтези

Год издания: 2002

Переводчик: М.Д.Литвинова

Формат: 135*206 мм

К-во страниц: 510

190 грн.
170 грн.
Є в наявності
Інформація про доставку
  • Доставимо товар по всій Україні
  • Нова Пошта - за ціною перевізника
Детальна інформація 

Книжка "Гаррі Поттер і в'язень Азкабана" відкриває перед нами нову історію, в якій основою сюжету стає втеча одного з пожирачів смерті з в'язниці. Герої вважають, що він має намір убити Гаррі. Але так чи все насправді? Як же важко іноді буває розпізнати, де справжнє зло. Але наша команда з цим повинна впоратися. Хлопцям належить розкрити багато загадок, пройти непрості випробування і ще раз підтвердити силу своєї дружби, щоб повалити темну сторону. Хочете скоріше прочитати історію або подарувати книгу дитині? У нас можна замовити видання в кілька кліків і отримати доставкою в будь-якому місті.

Купити третю історію із саги

У нашому інтернет-магазині представлені всі романи з основної серії, п'єса та додаткові видання з магічної теми. У цьому розділі ми представляємо третю книгу з саги, яка розповість нам про втечу в'язня Азкабану і розкриття хлопцями справжніх мотивів Блека Сіріуса. Це буде непросто, але Ви помітите, як наші герої дорослішають, вчаться розпізнавати зло, що вправно ховається за удаваним добром, удосконалюють свої магічні здібності та підкорюють нові вершини.

Обирайте книжки видавництва "РОСМЭН" і насолоджуйтеся читанням. Гарний переклад дасть Вам можливість швидко поглинати сторінку за сторінкою, не перечіплюватися через складні конструкції чи незрозумілі слова, добре розуміти сенс сюжету і разом із героями рухатися до розгадки.

Хороші книжки за розумними цінами

Замовити книгу "Гаррі Поттер і в'язень Азкабана" в перекладі від Росмен за вигідною вартістю і з доставкою по всій Україні ви можете на нашому сайті вже сьогодні. Чекаємо Ваших заявок і бажаємо приємного читання.

del: 
За автором
Добірка книг за автором
Рекомендовані книги
Добірка рекомендованих книг для Вас.

Художественная литература

Фантастика и фэнтези

Книги про Гаррі Поттера (Harry Potter)