Гарри Поттер и кубок Огня (Гаррі Поттер і кубок вогню, росiйська мова)

Код: 24297

Короткий зміст

Автор (фильтр): 
Мова: 
Вага: 520 г
ISBN: 
9785353005797

Переплет: Твердый

Жанр: Фэнтези

Год издания: 2002

Переводчик: М.Д.Литвинова

Формат: 135*206 мм

К-во страниц: 668

180 грн.
170 грн.
Є в наявності
Інформація про доставку
  • Доставимо товар по всій Україні
  • Нова Пошта - за ціною перевізника
Детальна інформація 

У новому навчальному році наближається важлива для школи Хогвартс подія - турнір чарівників. За правилами в ньому можуть брати участь тільки учні, які досягли 17 років. Але кубок несподівано видає ще одного учасника - звісно, нашого героя. Отже, у книзі про Кубок Вогню Гаррі Поттеру доведеться пройти чимало серйозних магічних випробувань, але не варто забувати, що зло не спить, і навіть у рамках звичайного шкільного турніру завжди є небезпека від Темного Лорда. Уже в передчутті цієї історії? Тоді поспішайте замовити роман на нашому сайті та отримати доставкою у своєму місті.

Запрошуємо купити четверту частину саги

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете всі видання з основної серії та додаткові розвідки на тему Хогвартса. У четвертій частині історії нашому герою належить пройти низку випробувань за умовами турніру, щоб ще раз довести, що він маг з особливими здібностями і унікальною місією. На його шляху знову постане Темний Лорд, але ми ж знаємо, що Гаррі має впоратися. Цей шлях буде наповнений яскравими змаганнями, хвилюючими моментами та небезпечними поворотами. Тож можете розраховувати на цікаве читання.

А з книжками видавництва "РОСМЭН" воно буде ще більш захопленим, адже важливу роль у цьому процесі відіграє переклад. Коли склад легкий і приємний, речення прості і без хитромудрих конструкцій, а всі слова зрозумілі і влучно описують ситуацію, читати набагато приємніше. Те саме стосується якості друку - розміру шрифту, матеріалу паперу, ілюстрацій. Книги про Гаррі Поттера в перекладі від "РОСМЭН" досі вважаються найкращою інтерпретацією історії російською мовою. І це незмінно вже понад 20 років.

 

Магічна сага за обґрунтованими цінами

Купити книгу "Гаррі Поттер і Кубок вогню" в перекладі від РОСМЭН за вигідною ціною ви можете вже сьогодні на нашому сайті. Чекаємо на Ваші заявки.

del: 
За автором
Добірка книг за автором
Рекомендовані книги
Добірка рекомендованих книг для Вас.

Книги про Гаррі Поттера (Harry Potter)